Descripción
[pdf] ✓ Satisfacción garantizada o devolución de dinero ✓ Máxima Calidad – Aprobado por Clientes ► Se agota rápido
[pdf] [/pdf]
| Type | Pliers |
| UPC | 811490012271 |
| Fish Tape Puller, Crimper | |
| Cut Type | 3/4″ (19.05mm) |
| Jaw Length | 1-19/32″ (40.48mm) |
| Jaw Thickness | 5/8″ (15.88mm) |
| Jaw Width | 1-1/4″ (31.75mm) |
| Material | Chrome Vanadium Steel |
| Dimensions | 9.5 in x 2.13 in x 0.67 in |
| Part Number | JIC-685 |
Lineman’s Pliers with Fish Tape Puller and Crimper
Description:
Jonard’s lineman’s pliers are craft







Valoraciones
No hay valoraciones aún.