Descripción
Specification : Color Temperature 50K Boar Qty/Length 4PCS 4FT Driver
100W Wattage Max ✓ 100% Satisfacción Garantizada ✓ Materiales de Calidad Premium ► Compra segura garantizada
Specification :
| Color Temperature | 50K |
| Boar Qty/Length | 4PCS 4FT |
| Driver | 100W |
| Wattage | Max. 100W |
| POWER-SELECTABLE | 65W, 70W, 75W, 85W, 90W, 95W, 100W |
| Rated | ETL |
| DLC Code | PPTT5Q4U |
| Product Number | MRK44100-50K-PLUS |
Applications:
Magnilumen Plus is the perfect upgrade option where energy savings and lighting efficiency is key in applications like hospitals, schools, office buildings, car dealerships, correctional facilities, showrooms, retail stores and any structure looking for a brighter and crisper lighting scene. Troffer Lighting, Indoor Signage, Vapor Tights, Emergency Backup, Re











Valoraciones
No hay valoraciones aún.